Półkolonie we Władysławowie Surfing & Dancehall

Dla kogo?

Dla dzieci i młodzieży
9-12 oraz 13-17 roku życia

Czas trwania

7 dni, codziennie od 7 do 16

Lokalizacja

Władysławowo

Jeśli mieszkasz we Władysławowie lub okolicy, albo zamierzasz w najbliższe wakacje odwiedzić mieszkającą tu rodzinę, to zapraszamy do wspólnej zabawy na półkoloniach Surfing&Dacehall organizowanych przez Akademią Żeglarstwa Prestige.

Półkolonie Surf&Dancehall to oryginalna forma spędzania wakacji, łącząca ze sobą zajęcia surfingowe i dancehallowe. Od rana do późnego popołudnia oferujemy intensywne zajęcia sportowe pod okiem doświadczonych instruktorów. Po zajęciach wracasz do domu i… widzimy się już następnego dnia 🙂

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych: młodsze dzieci od 9 do 12 lat i młodzież od 13 do 17.

Nasze półkolonie to de facto szkoła surfingu, połączona z tanecznymi warsztatami dancehall, które w ostatnim czasie stają się bardzo popularne i dlatego tym bardziej warto tego spróbować. Natomiast jeśli chodzi o surfing to moglibyśmy pisać o nim książki, niemniej ograniczymy się jednak do tego, że są to wspaniałe zajęcia na morzu, które znakomicie rozwijają ponadprzeciętną sprawność fizyczną i każdy może, a nawet powinien ich spróbować.

No to już chyba mamy jasność! Zapraszamy na zajęcia sportowe organizowane w ciągu dnia bez opcji noclegowej (chyba, że chcesz przyjechać na nasz obóz surfingowy).

SAIL IT
LIVE IT
LOVE IT

Turnusy

Wkrótce podamy daty rozpoczęcia turnusów.

Półkolonie Surfing i Dancehall nad Bałtykiem

Wyjazyd na wakacje
Półkolonie nad morzem bałtyckim
Wyjazdy na kolonie dla dzieci i młodzieży

PROGRAM: Naucz się surfować i zacznij tańczyć

Kto wie, może przyszłe wakacje to będzie właściwy moment, żeby spróbować czegoś nowego i oryginalnego, zawiązać nowe przyjaźnie i podciągnąć swoją sprawność fizyczną? Nie przegap tej okazji i zapisz swoje dziecko na nasze półkolonie.

Podczas zajęć uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zapoznani z zasadami bezpieczeństwa nad wodą – pamiętajmy, że mamy do czynienia z żywiołem, więc jest to ekstremalnie ważne! Warto będzie także poświęcić trochę czasu na niezbędną teorię, która zapewni nam bez problematyczne przejście do tego na co wszyscy zawsze czekają, czyli do… surfowania!!!

Zajęcia surfingu są przeplatane zajęciami dancehall. Niestety jesteśmy uzależnieni od pogody. Gdyby okazało, że na morzu nie ma warunków do surfingu, wówczas przenosimy się na halę i dajemy się ponieść rytmicznej muzyce.

Półkolonie będą się odbywać w świetnie wyposażonym Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie. Jest to ośrodek pod egidą Ministerstwa Sportu, więc warunki są naprawdę bardzo dobre.

Do tego zapewniamy zbilansowane wyżywienie, zapewniające odpowiednią dawkę kalorii dla osób aktywnych sportowo.

Atrakcyjne ZAJĘCIA

Na półkoloniach prym będzie sprawował surfing i taniec. Niemniej, zależy nam na tym, aby z naszych zajęć płynęła jakaś wartość dodana, coś bezcennego co zostanie z dziećmi na całe życie. Niech to będą wspomnienia, pasja, fascynacja sportem i umiejętność nawiązywania i pielęgnowania relacji z drugim człowiekiem.

Ważna informacja jest też taka, że zajęcia prowadzone są przez profesjonalną i doświadczoną kadrę opiekuńczo-trenerską.

Będzie także możliwość skorzystania z basenu oraz atrakcji parku linowego.

Półkolonie

25 godzin surfingu

Półkolonie

25 godzin dancehall

Półkolonie

20 km trasy

SAIL IT
LIVE IT
LOVE IT
Akademia Prestige
 • Bezpieczeństwo nad wodą – zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników obozu, uczymy ich odpowiedzialnego zachowania oraz właściwej reakcji w sytuacji zagrożenia.

 • Przemyślany program obozu – każdy dzień jest wypełniony zajęciami. Nie nudzimy się!

 • Wartości dodane – od wielu lat organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby wyjechali od nas wypoczęci, zrelaksowani, świadomi swojej wartości i swoich możliwości, a także zmotywowani do działania na kilka następnych miesięcy nauki w szkole.

 • Kolonijna tradycja – dyskoteka i ognisko? Musi być!

 • 9:00-9:30 – zbiórka/elementy gimnastyki porannej

 • 9:30-10:00 – II śniadanie, przedstawienie uczestnikom zadań na dany dzień

 • 10:00-13:00 – ajęcia programowe na wodzie, Surfing, Sup’y, Mega Sup’y,

 • 13:30-14:00 – Obiad

 • 14:00-16:15 – Zajęcia dancehall’owe

 • 16:30 – Odbór dzieci*W razie nie pogody: sala gimnastyczna, pływalnia, park linowy
*Zasady takie jak na półkoloniach w Sopot

Akademia Prestige Sopot
Cena Kolonii

Cena:


Cena: 750 zł

Cena zawiera:
 • wkrótce podamy szczegółowe informacje

Cena nie zawiera:
 • wkrótce podamy szczegółowe informacje

Lokalizacja:

ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo
Warszawa 405 km
Kraków 652 km
Poznań 392 km
Wrocław 603 km
Mapa z dojazdem
Dotknij tutaj i zadzwoń!