Obozy windsurfingowe - Lato 2020

Summer WindCamp

Dla kogo?

Dla młodzieży
9-12 oraz 13-17 roku życia

Czas trwania

7 dni

Lokalizacja

Sopot

Planujesz wakacje nad morzem? Serdecznie zapraszamy na letnie obozy windsurfingowe nad Bałtykiem. Summer WindCamp to obóz windsurfingowy na który zapraszamy dzieci (9-13 lat) oraz młodzież (13-17 lat), która po ciężkim roku szkolnym, chcę przeżyć przygodę oraz zrelaksować się uprawiając oryginalny rodzaj sportu, jakim jest windsurfing. Zapewniamy zajęcia z profesjonalnymi i doświadczonymi trenerami, pełne zaplecze sprzętowe, komfortowe zakwaterowanie oraz odpowiednie, jak na sportowców przystało wyżywienie.

Istotą obozu jest modny i rozwijający ponadprzeciętną sprawność fizyczną windsurfing. Zajęcia na wodzie mają pomóc uczestnikom obozu przesunąć swoją własną granicę, przełamać bariery oraz wyrobić pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.

Chcemy, aby każdy wrócił z obozu wypoczęty, zrelaksowany i zmotywowany do pracy na kilka następnych miesięcy – słowem… przemieniony 😉

SAIL IT
LIVE IT
LOVE IT

Turnusy

Kolonie i obozy nad morzem
I Turnus
28.06-04.07.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
II Turnus
05.07-11.07.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
III Turnus
12.07-18.07.202
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
IV Turnus
19.07-25.07.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
V Turnus
26.07-01.08.202
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
VI Turnus
02.08-08.08.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
VII Turnus
09.08-15.08.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
VIII
16.08-22.08.2020
WOLNE MIEJSCA
Kolonie i obozy nad morzem
IX Turnus
23.08-29.08.2020
WOLNE MIEJSCA

Windsurfing nad Bałtykiem

Wyjazyd na wakacje
Półkolonie nad morzem bałtyckim
Wyjazdy na kolonie dla dzieci i młodzieży

PROGRAM: Naucz się pływać na windsurfingu
i baw się dobrze

Summer WindCamp to kurs windsurfing dla początkujących i średnio zaawansowanych, idealny dla uczestników, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i być może zacząć treningi klubowe. Zapisując się na obóz windsurfingu w Sopocie uczestnicy mogą spodziewać się nowego spojrzenia na nowe koncepcje, takie jak pozorne żeglowanie z wiatrem, i poznają kluczowe techniki windsurfingu, takie jak efektywne pompowanie, planowanie i korzystanie z trapezu.

Nasza kadra, trenerzy i opiekunowie grup to nauczyciele szkół sportowych, wyspecjalizowani w szkoleniu dzieci i młodzieży. Posiadają świetne przygotowanie pedagogiczne i mogą poszczycić się wieloletnim stażem w pracy z młodymi ludźmi. Mają do dyspozycji niezbędny sprzęt dostosowany do nauki wszystkich grup wiekowych jakie prowadzimy.

Jako pierwsi w Trójmieście podczas obozów zapewniamy zakwaterowanie w nowych domach modułowych. Wygodne, suche miejsce po całym dniu na wodzie podnosi komfort i bezpieczeństwo naszych uczestników. Dodatkowo zakwaterowanie po 4 osoby pozwala dobrze się poznać i zaprzyjaźnić. Uczy sztuki kompromisu i dbania o swoje rzeczy – słowem survival 😉

Oferujemy pełne 3 pełne posiłki w formie bufetu, w którym każdy znajdzie coś co lubi i czego potrzebuje. Wyżywienie zapewnia Dom Wypoczynkowy “Sopocki Zdrój”, który dba o najwyższą jakość i świeżość posiłków.

Atrakcyjne zajęcia

Podczas zajęć omówimy najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczeństwem nad wodą np.: zmiany pogody oraz w jaki sposób poruszać się po pomoście i w wodzie.

Prowadzimy teoretyczne zajęcia około windsurfingowe i około żeglarskie podczas których uczymy terminologii, klarowania i pielęgnacja łodzi, wiązania marynarskich węzłów, prac bosmańskich oraz symulacja żeglowania na lądzie.

Oczywiście na obozie spotykamy się po to aby uprawiać windsurfing, niemniej program dnia uzależniony jest od warunków pogodowych. W razie niepogody jesteśmy przygotowani i na terenie Ośrodka odbywają się zajęcia alternatywne na sali gimnastycznej oraz zajęcia taneczne.

Chociaż niektórzy żeglarze rozwiną pasmo rywalizacji, nadal będziemy się koncentrować na przyjemnościach i niekonwencjonalnych zajęciach i ćwiczeniach, a głównym celem jest zapewnienie tym żeglarzom pewności, aby mogli samodzielnie brać udział w wyścigach klubowych.

Półkolonie

25 godzin surfingu

Półkolonie

25 km trasy

Półkolonie

25 godzin na wodzie

SAIL IT
LIVE IT
LOVE IT
Akademia Prestige
  • Bezpieczeństwo nad wodą – zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników obozu, uczymy ich odpowiedzialnego zachowania oraz właściwej reakcji w sytuacji zagrożenia.

  • Przemyślany program obozu – każdy dzień jest wypełniony zajęciami. Nie nudzimy się!

  • Wartości dodane – od wielu lat organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby wyjechali od nas wypoczęci, zrelaksowani, świadomi swojej wartości i swoich możliwości, a także zmotywowani do działania na kilka następnych miesięcy nauki w szkole.

  • Kolonijna tradycja – dyskoteka i ognisko? Musi być!

Ramowy dzień na obozie windsurfingowym

  • 08:00 – Śniadanie w formie bufetu

  • 09:00 – Zajęcia teoretyczne, omówienie bezpieczeństwa i zachowania się nad wodą

  • 10.00 – Zajęcia praktyczne żeglarskie lub windsurfingowe

  • 13.30 – Obiad w formie bufetu

  • 15.00 – Zajęcia windsurfingowe i pływanie na desce SUP

  • 18.00 – Porządki przy deskach, nauka dbania o sprzęt

  • 18.30 – Kolacja w formie bufetu

  • 19.30 – Gry i zabawy, dyskoteka i wieczorne ogniskoAkademia Prestige Sopot

Wyżywienie

Uczestnikom obozu zapewniamy trzy posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W menu oferujemy smaczne, zdrowe oraz zbilansowane posiłki z kuchni polskiej, zapewniające odpowiednią porcję kalorii dla osoby prowadzącej sportowy tryb życia. Po wcześniejszym zgłoszeniu jest także dostępne specjalne menu dla osób stosujących dietę bezglutenową.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest w nowych (oddane będą w maju 2020!), komfortowych domkach modułowych 4-osobowych.Łazienka z prysznicem, wc w stylu kempingowym, dostępne tylko dla uczestników obozu. Ponadto, do dyspozycji jest suszarnia.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie
Zakwaterowanie

Wyposażenie pokoi

  • wygodne łóżka
  • szafki
  • krzesła
Cena Kolonii


1850 zł

Cena zawiera:
  • realizację programu windsurfingowego

  • sprzęt i materiały niezbędne do prowadzenia zajęć

  • pełne wyżywienie (trzy posiłki w formie bufetu szwedzkiego, woda do picia dostępna cały dzień)

  • zakwaterowanie w nowych domkach modułowych

  • całodobową opiekę kadry trenerów, wychowawców

  • ubezpieczenie NNW

  • pamiątkową koszulkę

  • atrakcje dodatkowe – dyskoteki, ogniska, sale gimnastyczne

Cena nie zawiera:
  • dojazdu na obóz windsurfingowy

Lokalizacja:

ul Przykładowa 123, 11-123 Sopot

Transport realizowany jest zawsze pod opieką wychowawcy. Środki transportu uzależnione od liczebności grup: pociąg PKP lub prywatny autobus.


Warszawa 350 km
Kraków 558 km
Poznań 323 km
Wrocław 470 km
Mapa z dojazdem
Dotknij tutaj i zadzwoń!