Poprzedni

Następny

Prognoza
dla żeglarzy

Ciśnienie 1022
Temperatura
powietrza
2.12°
Chmury (%) 75
Kierunek wiatru W
Prędkość wiatru (węzły) 11
Stopień skali Beaufort'a 2

KURSY ŻEGLARSKIE

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów żeglarskich. Zajęcia organizujemy począwszy od grup początkujących do zaawansowanych żeglarzy, każdy może nauczyć się żeglować lub doskonalić swoje umiejętności żeglarskie na kursie z Akademią Prestige. Jeżeli marzyłeś o tym, aby nauczyć się być żeglarzem i zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Zapraszamy do naszej szkoły! Oferują szansę zdobycia umiejętności i doświadczenia potrzebnego do samodzielnego i bezpiecznego żeglowania.

Zdobądź lub rozwijaj umiejętności żeglarskie w Sopocie nad morzem Bałtyckim. Cała nasza kadra to wykwalifikowani żeglarze, którzy cechują się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem w nauce żeglowania.

 

RS Venture

okrzyknięta jachtem roku ze względu na swoje walory nautyczne, wyjątkową stabilność która sprawia że jest idealnym rozwiązaniem do szkolenia dzieci i młodzieży jak również osób dorosłych. Jacht jednocześnie może zabrać na pokład osiem osób a możliwość prowadzenia jednocześnie trzech żagli oraz trapezowaniu za burtą sprawi że żadna osoba nie będzie cierpiała na nudę. Doskonała do treningu team’owego jak również weekendowych szkoleń/rejsów.

 

 

 

CENNIK

WYPOŻYCZENIE RS Venture 
4 osobowy (wymagany patent) zł/ Godzina
Każda kolejna godzina
4 osobowy (wymagany patent)   zł/ Godzina
Szkolenia żeglarskie
Szkolenie 2 osoby
2 osoby na łódce 200 zł/ Godzina
Każda kolejna godzina
2 osoby na łódce 160zł/ Godzina
KURS WEEKENDOWY 6 GODZ. SZKOLENIA
2osoba na łódce 900 zł

 

 

Dotknij tutaj i zadzwoń!
HEY!!! Zapraszamy na naszą nową stronę www. Sprawdź oferty na lato 2021!Zobacz
+