Kolonie oraz półkolonie letnie nad Morzem Bałtyckim - Lato 2020

Windsurfing, Surfing, Żeglarstwo, Dancehall

Stawiamy na aktywne formy wypoczynku oraz edukację poprzez sport. Nasze zajęcia uczą pracy w zespole, akceptacji oraz systematycznego przesuwania swoich granic. Po takim wypoczynku uczestnicy naszych kolonii są pełni energii, motywacji i nabierają ochoty do dalszej samorealizacji.

— Akademia Prestige

Akademia Żeglarstwa Prestige jest jednym z wiodących organizatorów kolonii oraz półkolonii dla dzieci i młodzieży nad polskim morzem. Działamy już ponad 5 lat!

— Profesjonalna kadra

Współpracujemy z pedagogami oraz profesjonalnymi trenerami sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, surfing oraz windsurfing. To właśnie oni prowadzą nasze dzieci w kierunki mistrzostwa sportowego.

— Bezpieczny i udany wypoczynek

Bezpieczeństwo oraz właściwa organizacja przede wszystkim! Dzieci nigdy nie są pozostawiane bez opieki, zarówno podczas zajęć na lądzie, jak i na morzu.

Wakacje z Akademią Prestige to doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego, oryginalnego i ekstremalnie rozwijającego.

Ponadto, to wyśmienita okazja, aby poznać nowych ludzi i nawiązać przyjaźnie na lata.

Dostępne kolonie oraz półkolonie

Półkolonie Żeglarskie

Obozy Żeglarskie

Summer Camp, Learn to Sail

Obóz poświęcony w całości na naukę żeglowania na jachtach klasy O'pen Bic.

Cena: 1850 zł

Zobacz więcej
Obozy windsurfingowe

Obozy windsufingowe

Summer WindCamp

Wspaniała przygoda z oryginalnym rodzajem sportu jakim jest windsurfing.

Cena: 1850 zł

Zobacz więcej
Obóz surfingowy

Obozy surfingowe

Surf&Dancehall time - crazy time

Bardzo ciekawe połączenie zajęć surfingowych oraz zajęć tanecznych dancehall.

Cena: 1850 zł

Zobacz więcej
Półkolonie Żeglarskie

Półkolonie Żeglarskie

--

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dzieci oraz młodzież z Trójmiasta i okolic.

Cena: 899 zł

Zobacz więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel.: 507-457-563
email: akademiaprestige@gmail.com
Administratorami podanych przez Ciebie w Formularzu kontaktowym danych osobowych będą Olga Zwolak (NIP: 583-300-15-52) oraz Kamil Zwolak (NIP: 583-311-34-81), prowadzący działalność gospodarczą jako wspólnicy Akademii Żeglarstwa Prestige Kamil Zwolak spółki cywilnej (NIP: 583-323-73-03), ul. Hestii 3, 80-731 Sopot. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez Formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorami, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej ich firmy i oferowanych przez nich usług za pośrednictwem strony https://klubzeglarski.sopot.pl . Dane będą przechowywane w bazie Administratorów przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratorów dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

Dotknij tutaj i zadzwoń!